İşinizi büyütmek için ihtiyacınız olan her şey.

Müşterilerimizin iş modellerini ve hedeflerini doğru anlar; ve bu temeller etrafında başarılı bir dijital dönüşüm yaratmalarına yardımcı oluruz.
Tasarım odaklı düşünme yaklaşımı ile çalışırız.
Her zaman kullanıcıyı merkeze alan stratejiler üretiriz.
Gerçekçi, yönetilebilir ve sürdürülebilir çözümler sunarız. Offline ve online yeteneklerimizle güçlü bir profile sahibiz.
Ticareti gerçekleri bilerek dijital dönüşümü gerçekleştiririz. İşiniz için güçlü bir strateji üretirken, ana odağımız her zaman kullanıcı deneyimidir.

Kurumsal Kimlik

Firmanızın veya markanızın sahip olması gereken ilk şey kurumsal kimliktir. Kendini anlatabilen, akılda kalıcı ve etkileyici bir kurumsal kimlik ise ancak profesyoneller tarafından tasarlanır.

Verilmek istenen mesajın kreatif bir bakış açısıyla net ve anlaşılır şekilde görselleştirilmesidir. Basılı ve dijital mecraların özelliklerine göre özelleştirilebilir olmalıdır.

“Fiyatı, işlevi ve kalitesi aynı olan iki üründen daha iyi görüneni daha çok satar.” Raymond Loewy

Dijital Servis Tasarımı

İnsan odaklı tasarım yaklaşımımız ile dönüşümü hedefleyen şirketlere yenilikçi çözümler sunuyoruz.

Tasarımın şirketleri olduğu kadar kullanıcıları da değiştirebilecek benzersiz bir gücü olduğuna inanıyoruz. Profesyonel bir ekiple çalışmak, odağımızda olan kullanıcı deneyimi tasarımı alanında daima daha iyiye doğru yol almamızı sağlıyor.

Dijital servis tasarımı neleri kapsar ?

Sosyal mecra tasarımları, internet sitesi tasarımları gibi dijital olarak varlık gösterdiğiniz tüm alanları kapsar.

Yazılım Geliştirme

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını, trendleri ve teknolojileri anlamalarına yardımcı oluyoruz. Anlamlı ürün ve hizmetler yaratmada onlarla işbirliği yapıyoruz.

Platformları analiz edip sonuçları paydaşlarımızla paylaşıyor; geliştirilmesi gereken yazılım fonksiyonlarını belirliyoruz.

Platform akışlarını tanımlayıp tasarlıyoruz. Müşterilerimizin iş ihtiyaçlarına özel kurumsal web sitesi, e-ticaret mağazası, mobil aplikasyon platformları için çözümler üretiyoruz.

Sosyal Medya

Hedef kitlenizle direkt iletişim kuruyor, etkili kampanyalar düzenliyor, markanızı güçlendiriyor itibarınızı artırıyoruz.

Müşterilerimize Uçtan Uca Dijital Platform Yönetimi, Dijital Pazarlama ve Strateji Yönetimi ve Dijital Platformlar için Analitik Kategori Yönetimi sunuyoruz.

Bilgi aktarımı ve platform yönetimi için ekipler belirliyoruz. Müşterilerimizin veri odaklı işletmeler olmalarına yardımcı oluyoruz.

Fotoğraf & Prodüksiyon

Profesyonel bir fotoğraf çekimi her zaman kalitesini ön plana koymaktadır, gerek kişisel fotoğraf çekimleri, gerekse de ürünlerinizin fotoğraf çekimleri alanında sizlere hizmet vermekteyiz.

Fotoğraf Çekimi sayesinde artık satmış olduğunuz ürünleri sitenize eklemeden önce daha kaliteli bir çekime sahip olacaksınız.

Aynı zamanda da çekilen tüm fotoğrafları düzenliyoruz ve sizlere o şekilde teslim ediyoruz.

İşe koyulmaya hazırsanız başlayalım !

İletişime Geç !
Çalışma süreci içerisinde işler nasıl ilerliyor bilgi alabilirsiniz.