Dijitalleşen ve başarılı markalar...

Dijitalleşme, popüler trend takipçisi olmanın aksine temel bir iş fonksiyonudur. Planlama, kaynak ve bütçe yönetimi ile teknoloji ve deneyim tasarımı yeteneği gerektirir.
Hedef ve problemlerini anladığımız müşterilerimize sürdürülebilir çözümler üretiyoruz. Kullanıcı ile empati kurarak temel problemleri belirliyor, çözümleri kavramsallaştırıyor, prototipliyor ve test ediyoruz.

Sektördeki 15 yılı aşkın tecrübelerini her yeni projeye profesyonelce yansıtabilen, sizi dinleyen, anlayan ve uçsuz bucaksız tasarım ufkuna sahip bir ekip.
Tasarımı sadece yapmış olmak için değil, rakiplerinizin sizi kıskanacağı projeler çıkartıp bunu görmekten mutlu olan bir ekip…

FidaWorks; yılların deneyiminin getirdiği özgüveni ve iş bilgisini, kaliteli ve memnuniyet odaklı hizmet anlayışının getirdiği profesyonelliğini tüm işlerine ve iletişimimize yansıtmaktadır.

Tasarım, yazılım, sosyal medya ve fotoğraftan oluşan dört temel uzmanlık alanımız doğrultusunda, dijital dünyadaki varlığınızın ve hedef kitle ile
etkileşiminizin en doğru şekilde gerçekleşmesi için çalışıyoruz.

Planlayalım

Web Tasarım, mobil uygulama, yazılım geliştirme…
Ya da çok daha fazlası için iş planı oluşturuyor, projemizin yaklaşık teslim tarihini netleştirerek size planlamamız hakkında bilgi veriyoruz.

Uygulayalım

Firmanız/ürününüz için modern, ergonomik ve kolay yönetilebilir profesyonel web siteleri üretiyoruz. Markanızın logosundan sloganına kadar kurumsal kimlik çalışmasını hazırlıyoruz. Sosyal medya hesaplarınızı profesyonel şekilde yöneterek müşteri potansiyeli ve marka bilinirliğinizi artırıyoruz.

Süreçlerimiz

İşiniz için ihtiyaçları ve planımızı belirleyip birlikte bir yolculuğa çıkıyoruz.
 • 1
  Tanışma

  Markanızın ve sizin beklentilerinizi anlıyor ve fikir ediniyoruz.

 • 2
  Hedef Belirleme

  Markanızın hedeflerini ve değerlerini belirliyoruz.

 • 3
  Geliştirme

  Hedef ve beklentileriniz doğrultusunda tasarım ve yazılımları üretiyoruz.

 • 4
  Sürdürülebilirlik

  Markanızın sürdürülebilir şekide ilerleyerek hedeflerine ulaşmasını sağlıyoruz.

Benzersiz bir deneyim yaratmak için dinliyor ve birlikte çalışıyoruz.

0 +

Projelerimiz

Keyif alarak çalıştığımız projeler arasında sizleride görmek isteriz.

0 +

Deneyim

Memnuniyetin ötesinde bir deneyim sunmak için bekliyoruz.